Kar Baykuşları Teması

Windows 7 ve Windows 8 için Ücretsiz Windows Teması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5.51 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Microsoft
Doğanın en tehlikeli yırtıcı kuşlarından olan kar baykuşlarının birbirinden güzel fotoğraflarını masaüstünüze taşımak isterseniz Kar Baykuşları Teması size tavsiye edebileceğimiz türden bir yazılım.

Doğanın en tehlikeli yırtıcı kuşlarından olan kar baykuşlarının birbirinden güzel fotoğraflarını masaüstünüze taşımak isterseniz Kar Baykuşları Teması size tavsiye edebileceğimiz türden bir yazılım.

Kar Baykuşları Teması, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış olup tamamen ücretsiz oluşuyla göz dolduracaktır. Fotoğrafçı Cristopher D. Elliot tarafından çekilen fotoğrafların bulunduğu programda birbirinden değişik ve gösterişli 7 adet duvar kağıdı seçeneği bulunmaktadır. Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızın ekranlarında kullanabileceğiniz birbirinden farklı tema seçeneği birer duvar kağıdı örneğidir.

Kar Baykuşları Teması, içeriğinde bulunan 7 adet masaüstü arka planı ve bunlara uyumlu duvar kağıdı örnekleri ile soğuk kuşlar olan kar baykuşlarının birbirinden farklı resimlerinin bulunduğu kareleri masaüstünüze taşıyabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Kar Baykuşları Teması indir